SOĞUK HAVA DEPOMUZ

Efkar Soğuk Hava Deposu 17.000 m² açık alan üzerine kurulmuş olup 6912 m² kapalı alana sahiptir. Tesisimiz içerisinde 14 adet her biri 145 m², 3 adet 72 m² 1 adet 216 m² olmak üzere -18 dereceden +5 dereceye kadar her türlü taze ve donmuş ürün muhafaza odası, ürün işleme odaları ve sosyal tesis mevcuttur.Tesisimizin İzmir limanına uzaklığı 50km'dir. Yapımı 2007 yılı sonunda tamamlanan 12 mayıs 2008 tarihinden itibaren hizmete açılan tesisimiz Ege Bölgesi'nin en yeni ve en modern soğuk hava tesisi olup 850 m² ürün işleme alanları ile her sektörden müşterimize en iyi şekilde hizmet vevebilecek altyapıya sahiptir..

Tesisimizin temizliği profesyonel temizlik firması tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Depolarımız müşterimizin isteği doğrultusunda oda ve tonaj bazında kiralanabilir. 

Hizmet sürecinin her aşamasında kalite ve Ürün kontrolünü ilke edinmiş firmamız da açılış tarihinden itibaren İSO 22000 ve HACCP gıda standartı çalışmaları başlatılmıştır.

Efkar Soğuk Hava Depoları olarak amacımız, gıda sektöründeki 45 yıllık engin tecrübemizle her türlü meyve, sebze, et, tavuk ve balık ürünlerinin en iyi standartlarda depolanmasını sağlamak ve ihtiyacı olan müsterilerimize ürün işleme alanlarımızı açarak maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Politikamız hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini günün şartlarına en iyi şekilde ayak uydurup her geçen artırmaktadır.